Yükleniyor...

Size Özel

DÜNYA 7 KITA

Ne Seversiniz?

Standartlaşmış paketlerin ya da kalabalıklara hitap eden programların tekdüzeliğinden sıyrılıp, seyahat tasarımcıları vasıtası ile her misafirin zevkleri, beklentileri, seyahat amaçları ve seyahatlerine ayırdıkları zaman gibi bir çok değişkene göre farklılık gösteren ve bu farklılıklar doğrultusunda hazırlayacağı seyahat programları ile bambaşka bir seyahat deneyimine ne dersiniz?

Bir çiftin, küçük özel bir arkadaş veya iş grubunun,  yaşayabileceği en özel tatillerinizin veya iş gezilerinizin kusursuz geçmesini istemek en doğal hakkınız. Size dünyanın cennet köşelerinde, her türlü alternatife ve ihtiyaca uygun yüzlerce farklı hikaye, hayalini kurduğunuz kusursuz deneyimi yaşatmak için yanınızda olmayı istiyoruz.

Dünya yedi kıta… Sizlere özel tasarlanmış yapılarıyla, ihtiyaçlarınıza yönelik, hayallerinize her dakika daha da yaklaşacağınız özel programlar oluşturuyoruz. Tüm detayları ile hayallerinizdeki tatili geçirmenizi sağlayacak olan bu gezilerde ayrıcalığınızı fark edecek veya fark ettireceksiniz.

Dünya’nın daha önce görmediğiniz yerlerinde, tamamen size özel bir tatil geçirebilmenizi sağlayacak olan Sthmice ekibi; bir tatilden beklediğinizden fazlasını sizlere sunmaya hazır. Tüm detayların sizi mutlu etmek için özel olarak hazırlandığı programlar, hem size hem de sevdiklerinize kusursuz bir deneyim yaşatacak.

Bir yolculuğu hayal etmek, tasarlamak, istenilen ölçülerde biçmek ve dikmek.. Böylelikle size, yalnızca size özgü ve unutulmaz bir deneyim yaşamak ister misiniz?